V Marxa Btt Olocau del Rei

Salida el 15/05/2022 a las 09:00 y termina el 15/05/2022 a las 13:30

Total inscritos a V Marxa Btt Olocau del Rei: 99

Descargar justificante
Apellidos Nombre Club Sexo Cat. Mod.
Foix Senar Victor Nolobiker Masculino M50 Marxa Curta 32Km btt
Cid Llorens Jorge Cudol Roig Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Machado Garcia Jose Cudol Roig Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Climent Escrig Juanma Almuerzos Bike Castello Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Gomez Izquierdo Oriol Lurbel Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Gorres Salvadó Josep Lurbel Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Segura Ferrer Joaquim C. E. Xafa-roques Forcall Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Garcia Garci Jesus Club Ciclista Picaio Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
González Álvarez Jorge Btt Olocau Del Rey Masculino VETERANO Marxa Curta 32Km btt
Dalmau Balaguer Efrén Casa Rural Les Oliveres Mil·lenàries Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Barreda Barbera Alba Club Btt Olocau Del Rey Femenino ÉLITE Marxa Curta 32Km btt
Rodriguez Yague Alvaro Btt Olocau Del Rey Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Carceller Ripollés Fernando Piño Fijo Morella Masculino M40 Marxa Llarga 50Km E-bike
Ripolles Mestre Carlos Independiente Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Pinto Capablo F. Javier Club Masculino VETERANO Marxa Curta 32Km btt
Perez Marin Ramon Holiberras Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Ferré Martínez Pedro Alejandro Independiente Masculino M50 Marxa Llarga 50Km E-bike
Sirvent David Ciclesxtrem Vall D'alba Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Ferrer Flores Jose Luis Evitfoc-novamedicum Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Ferrer Pedro Luis Btt Aguaviva Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Escrig Colomer Otilio Senglars Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Alquezar Esteban Polideportivo Andorra C.c Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Forner Sospedra Carlos Ccmaikbike Vinaros Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Orti Garcia Oscar Cc Maikbike Vinaros Masculino Sub23 Marxa Llarga 50Km btt
GascÓn GuimerÁ Jesus Independiente Masculino ÉLITE Marxa Curta 32Km btt
Borrás Marco Alex Cudol Roig Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Sánchez Sánchez Rafael Independiente Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Nebot Gómez Tàfol Btt Olocau Del Rey Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Beltran Maurel Ruben Bike Garraf Club Esportiu Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Redón Sol Dani Inbikesmartbiketraining Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Mora Armengod Alvaro Ejarom Bikes Masculino Sub23 Marxa Llarga 50Km btt
Machado Garcia Pedro Cudol Roig Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Sanz Naval Enrique Independiente Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Barrera Barrera Josep Cicles Fandos Masculino M50 Marxa Curta 32Km btt
Caballé Fontanet David Orbikes Team Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Roig Pitarch Vale Alt Maestrat Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Domech Asin Layonel Independiente Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Domech Asin Toni Independiente Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Balague Arrufat Albert Independiente Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Ferrer Roig Benet Club Ciclista Alt Maestrat Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Moreno Ruben Rockrider Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Ballester Sergio Ciclesxtrem Vall D’alba Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Ferreres Mateu David Btt La Mata Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Escrig Roberto Ciclesxtrem Vall D'alba Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Fandos Roig Juan Carlos Monpedal-mobikorea Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Ripolles Moles Jaime Independiente Masculino M50 Marxa Curta 32Km btt
Orenga Cebrián Ruben Team Manrrubia Luna Abrasiv Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Bardoll Chiva Adrian Ciclesxtrem Vall D’alba Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Martinez Martínez Jose Smetal Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Monferrer Valls Juan Independiente Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Martín Parrillas Jesús Cc.oropesa Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Andres Ibañez Juan Ciclos Domingo Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Querol Urquizu Pedro Cc Maikbike VinarÒs Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Querol Ibañez Albert Club Ciclista Sant Mateu Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Safont Vilar Daniel Team Manrubia Luna Abrasiv Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Pascual Diago Alexandra F-bikes Sant Mateu Femenino M30 Marxa Curta 32Km btt
Ripollés Ricardo Independiente Masculino M50 Marxa Llarga 50Km E-bike
Parra Davila Alejandro Motoapunt Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Villanueva Merche Manrubia-luna Team Femenino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Fandos Roig Vicente Monpedal-mobikorea Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Amer Nebot Pablo Ciclos Domingo Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Archelos Alvaro David Bicicletas Cabedo Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Galia Joan Cc Maikbike Masculino Sub23 Marxa Curta 32Km btt
Vazquez Fors Xavi Orbikes Team Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Pérez Calvetti Carlos Btt Aguaviva Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Beltran Navarro Alejandro Cc Cabanes Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Marian-razvan Georgescu Senglars Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Castello Babiloni Albert Monpedal-mobikorea Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Borrás Carceller Raul Cd Trepacantos Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Royo Sanchez Martin Ciclesxtrem Vall D'alba Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Gil Franco Juan Monpedal Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Ruano Benitez Tomas Monpedal Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Arias Martin Angel Monpedal Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Cifre Roig Israel Btt Olocau Del Rey Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Marrase Ortiz Alexandre F-bikes Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Pitarch Ros Santiago Ciclextrem Vall D'alba Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt
Agueras Ania Alejandro Club Ciclista Sant Mateu Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Gil Ojeda Aitor Club Triatló Basiliscus Masculino Sub23 Marxa Llarga 50Km btt
Alvaro Jiménez Victor Sepelaco Masculino Sub23 Marxa Llarga 50Km btt
Sevilla Rodriguez Ruben Rooster’s And Energy Bike Masculino M30 Marxa Llarga 50Km E-bike
Peris Bruno Miguel Team Manrubia - Luna Abrasiv Masculino Sub23 Marxa Llarga 50Km btt
Yague Peris Raul Team Manrubia - Luna Abrasiv Masculino Sub23 Marxa Curta 32Km btt
Sancho Galan Sergio Team Manrubia - Luna Abrasiv Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Anyó Robert Mesbike Almassora Masculino M50 Marxa Curta 32Km btt
Piquer Querol Ivan Ccmaikbikevinaros Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Carceller Ejarque Roberto Btt La Mata Masculino M50 Marxa Llarga 50Km E-bike
Edo Vicente Luis La Tenda Del Gegant Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Boiix Roig Cesar Maikbike Vinaros Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Bover Falco Oscar Maikbike Vinaros Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Ejarque GriÑon Ignacio Btt Olocau Del Rey Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Rico Guillen Sergio Btt Olocau Del Rey Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Tena Fernandez Oscar Cc Ciclos Domingo Masculino M30 Marxa Curta 32Km btt
Benet Ismael Tombatossals Masculino ÉLITE Marxa Llarga 50Km btt
Puig Marqués Ferran Cc Tombatossals Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Ejarque Griñon Víctor Btt Olocau Del Rey Masculino ÉLITE Marxa Curta 32Km btt
Fernandez Rodriguez Sergio Ivan Fbikes San Mateu Masculino M40 Marxa Curta 32Km btt
Dalmau Bertran Xavier Rr Bikers Masculino M50 Marxa Llarga 50Km btt
Trilles Ruben Inbike-smartbiketraining Masculino M30 Marxa Llarga 50Km btt
Cabrera Bellmunt Javier Monpedal-mobikorea Masculino M40 Marxa Llarga 50Km btt