Circuit Diputació de Mitges Maratons de Castelló

Salida el 19/01/2020 a las 10:00 y termina el 09/10/2020 a las 14:00

Total inscritos a Circuit Diputació de Mitges Maratons de Castelló: 35

Apellidos Nombre Club Sexo Cat.
RodrÍguez OrtÍ Ignacio Club Triatló Basiliscus Masculino Veterano/a B
Cheto Vargas Víctor Manuel Club Triatlo Basiliscus Masculino Veterano/a A
Roca Marti Ruben Independiemte Masculino Veterano/a B
Castell Borras Jose Antonio Club Atletisme Baix Maestrat Masculino Veterano/a A
Remolina Bergua Juan Manuel Club Triatló Basiliscus Masculino Veterano/a A
Moya Ruiz Ximo Club Triatlo Basiliscus Masculino Veterano/a B
Marín Giménez Fernando Independiente Masculino Veterano/a A
Querol Martinez Romina Repte 10k Femenino Senior
Cerdá Ferrer Juan Enrique Codelme Team Masculino Veterano/a A
Ferreres Edo Alfonso Segorsport-team Mph Masculino Senior
Perez Hervas Manuel Segorsport-team Mph Masculino Veterano/a A
Figuerola Sanchis Juanjo Repte 10k Vinaros Masculino Veterano/a B
Flos Fresquet Carlos Club Atletisme Baix Maestrat Masculino Veterano/a A
Willox Natacha Repte10k Vinaros Femenino Veterano/a A
Llago Gargallo Iñaki Orpesacorre Masculino Senior
Torres Soler Javier Runners Ciutat De Valencia Masculino Veterano/a A
Baca Esbri Esteban Independiente Masculino Veterano/a B
Lobo Fernández Gustavo Independiente Masculino Veterano/a A
Boix Sos Pepe Independiente Masculino Veterano/a A
Monraval Guinot Francisco Xiob Grup Masculino Veterano/a A
Hernandez Marta Independiente Femenino Veterano/a B
Gil Bayarri Adrian Independiente Masculino Senior
Iruela Lopez Daniel Club Triatló Basiliscus Masculino Senior
Sos Rubio Carmen C.a. Urban Running Addiction Castellón Femenino Veterano/a A
Rico García Ruben Club TriatlÓ Basiliscus Masculino Senior
Viu Pascual Jose Vicente Orero Paterna Runners Masculino Veterano/a A
Morote Casalta Antonio Independiente Masculino Senior
Casas Rodriguez Elisa Independiente Femenino Veterano/a A
Viu Pascual Salvador Orero Paterna Runners Masculino Veterano/a A
España Salvadó Juan Miguel Club Triatlo Basiliscus Masculino Veterano/a A
Martínez Granell Juan Antonio Independiente Masculino Veterano/a A
Arias Barreda Alberto Javier Tortiguitas Trail Running Masculino Veterano/a B
Sales Bomboi Pablo Corre I Canya Masculino Veterano/a A
González Barberá Alejandro Independiente Masculino Promesa
Larive YagÜe Jorge Cucurbita Running Masculino Veterano/a A